SPC logotipas

home map brille

Korupcijos prevencija

pranesk

Korupcijos prevencijos tikslas – užkirsti kelią korupcijos atsiradimui ir plėtrai. Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) parengė atmintinę, kuria siekiama aiškiai ir suprantamai išdėstyti pranešimo apie asmeniui žinomo korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką tvarką.

Viešųjų ir privačių interesų deklaravimas

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija 2020 m. gruodžio 30 d. sprendimu Nr. KS-176 „Dėl Privačių interesų deklaracijos formos bei jos pildymo, tikslinimo, papildymo ir pateikimo taisyklių patvirtinimo“, patvirtino Privačių interesų deklaracijos formą, taip pat Privačių interesų deklaracijų pildymo, tikslinimo, papildymo ir pateikimo taisykles.

Švietimo paslaugų centro vadovų ir viešuosius pirkimus atliekančių darbuotojų Privačių interesų deklaracijos teikiamos Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) Privačių interesų registre (PINREG) ir Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo nustatyta tvarka viešinamos VTEK interneto puslapyje https://pinreg.vtek.lt/app/deklaraciju-paieska.

Švietimo paslaugų centro darbuotojams, atsakingiems už viešųjų pirkimų atlikimą, yra nustatyti reputacijos ir nešališkumo bei konfidencialumo reikalavimai.

Praneškite apie galimus pažeidimus

Praneškite apie Švietimo paslaugų centro darbuotojų galimus pažeidimus, susijusius su įstaigos veikla. Pranešimai priimami e. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pranešimus gaus ir susidariusias situacijas analizuos Švietimo paslaugų centro už korupcijos prevenciją ir jos kontrolę atsakingas asmuo. Jūsų tapatybė nebus atskleista.

Korupcijos prevencijos mokymai

Specialiųjų tyrimų tarnybos darbuotojai organizuoja mokymus, seminarus, metodinės pagalbos diskusijas. Švietimo paslaugų centro darbuotojai dalyvavo mokymuose:

Atsakingas už korupcijos prevenciją

Švietimo paslaugų centro direktoriaus 2017 m. spalio 12 įsakymu Nr. SV(77)-37(1.2) atsakinga už korupcijos prevenciją paskirta Gaivilė Vaičėnienė, vyresnioji specialistė.

Tel. (8 41) 59 63 47, e. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Korupcijos prevencijos priemonės

Švietimo paslaugų centras pagal kompetenciją įgyvendina priemones, numatytas Šiaulių rajono savivaldybės korupcijos prevencijos 2018-2020 metų programos įgyvendinimo priemonių plane.

Pasiūlymus dėl antikorupcinių priemonių ir asmenines iniciatyvas galite pateikti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.