Viešieji pirkimai

Viešosius pirkimus reglamentuojantys teisės aktai
Informacija apie viešuosius pirkimus

 CVPP paieskaNorėdami matyti informaciją apie Šiaulių rajono savivaldybės švietimo paslaugų centro vykdomus viešuosius pirkimus (skelbimus, pirkimų dokumentus ir kt.), prašome paspausti nuorodą į CVPP paieškos sistemą ir naudotis paieškos nustatymais, įvesti periodą, pirkimo pavadinimą ar jo fragmentą ir pan.

 
Viešųjų pirkimų planas

Šiaulių rajono savivaldybės švietimo paslaugų centro 2021 m. numatomų vykdyti prekių, paslaugų ir darbų viešųjų pirkimų planas, patvirtintas Šiaulių rajono savivaldybės švietimo paslaugų centro direktoriaus 2021-01-14 įsakymu Nr. SV(77)-2(1.2).

Viešųjų pirkimų ataskaitos:
Informacija apie Švietimo paslaugų centro viešuosius pirkimus

https://pirkimai365.lt/pirkejas/siauliu-rajono-savivaldybes-svietimo-paslaugu-centras/27209

Apdovanojimas–statulėlė „Už sumaniai organizuotą pirkimą“

ApdovanojimasEkonomikos ir inovacijų ministerija 2020 m. paskelbė konkursą „Efektyviausių viešųjų pirkimų apdovanojimai“, kurio tikslas – efektyvinti viešuosius pirkimus ir stiprinti juos vykdančių specialistų profesionalumą. Konkurso nugalėtojai sėkmingai vykdė pirkimus ar taikė naują ir efektyvią pirkimų organizavimo praktiką. Šiaulių rajono savivaldybės Švietimo paslaugų centrui įteiktas apdovanojimas–statulėlė „Už sumaniai organizuotą pirkimą“. Nuoroda https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/efektyviausiai-viesuosius-pirkimus-vykdancios-imones-dalijosi-sumaniaisiais-pirkimu-organizavimo-budais