SPC logotipas

 home map brille

Viešieji pirkimai

Šiaulių rajono savivaldybės švietimo paslaugų centro 2022 m. numatomų vykdyti prekių, paslaugų ir darbų viešųjų pirkimų planas patvirtintas Šiaulių rajono savivaldybės švietimo paslaugų centro direktoriaus 2022-01-17 įsakymu Nr. SV(77)-2(1.2).

Informacija apie Švietimo paslaugų centro viešuosius pirkimus

Viešuosius pirkimus reglamentuojantys teisės aktai:

 CVPP paieskaNorėdami matyti informaciją apie Šiaulių rajono savivaldybės švietimo paslaugų centro vykdomus viešuosius pirkimus (skelbimus, pirkimų dokumentus ir kt.), prašome paspausti nuorodą į CVPP paieškos sistemą ir naudotis paieškos nustatymais, įvesti periodą, pirkimo pavadinimą ar jo fragmentą ir pan.

https://pirkimai365.lt/pirkejas/siauliu-rajono-savivaldybes-svietimo-paslaugu-centras/27209

Apdovanojimas–statulėlė „Už sumaniai organizuotą pirkimą“

ApdovanojimasEkonomikos ir inovacijų ministerija 2020 m. paskelbė konkursą „Efektyviausių viešųjų pirkimų apdovanojimai“, kurio tikslas – efektyvinti viešuosius pirkimus ir stiprinti juos vykdančių specialistų profesionalumą. Konkurso nugalėtojai sėkmingai vykdė pirkimus ar taikė naują ir efektyvią pirkimų organizavimo praktiką. Šiaulių rajono savivaldybės Švietimo paslaugų centrui įteiktas apdovanojimas–statulėlė „Už sumaniai organizuotą pirkimą“. Nuoroda https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/efektyviausiai-viesuosius-pirkimus-vykdancios-imones-dalijosi-sumaniaisiais-pirkimu-organizavimo-budais

Spausdinti